Eesha Rebba ile röportaj: Önceliğim para değil, sadece güzel hikayeler

Eesha Rebba bu yıl gelecek filmleri için yorulmadan çekim yapıyor ve hatta doğum gününü (19 Nisan) yönetmen ve aktör Tharun Bhascker'la birlikte bir filme adadı. Hindustan Times'a “Hayat bu yıl benim için güzeldi” dedi. “Sette olmak bana eşsiz bir keyif veriyor.” Peki doğum günümü kutlamanın daha iyi bir yolu var mı?” Eesha, Tharun'la çalışmaktan etkileyici filmlerin bir parçası olma arzusuna ve daha fazlasına kadar deneyimlerini paylaşıyor. (Ayrıca Okuyun: Eesha Rebba: Shaakuntalam birçok nedenden dolayı gerçekleşmedi)

Eesha Rebba yakında Tharun Bhascker'la birlikte bir filmde rol alacak. (Instagram'da)
“Tarun'la filmim önemli”

Kaynaklar, Eesha'nın Tharun'la birlikte oynayacağı bir sonraki projesinin, Darshana Rajendran ve Basil Joseph'in başrollerde olduğu Malayalam hiti 'Jaya Jaya Jaya Jaya Hey'in Telugu dilinde yeniden yapımı olduğunu ileri sürerken, oyuncu ağzını sıkı tutuyor. “Bir sonraki filmimin kendisini fazla ciddiye almayan ilgi çekici bir anlatı olduğunu söyleyelim. Gerçeği yansıtan filmlere her zaman ilgi duymuşumdur ve bu da böyle bir proje” diye dalga geçerek beklentiyi artırıyor.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!
Eesha Rebba, yakında çıkacak filminde Tharun Bhascker ile birlikte çalışacak.

Eesha Rebba, yakında çıkacak filminde Tharun Bhascker ile birlikte çalışacak.

Eesha, rolünün çok iyi yazılmış olması nedeniyle AR Sajeev'in projesinden etkilendiğini söylüyor. “O öyle asi ki, oynaması eğlenceli” diyor. Oyuncu ayrıca her zaman Tharun'la çalışmak istediğini de itiraf ediyor. “O çok iyi bir yönetmen, çok iyi filmler yapıyor. Ona, eğer yönetmeme izin vermezse, en azından birlikte çalıştığımıza sevineceğimi söyledim (gülüyor). Geçenlerde Keeda Cola'yı gördüm, çok iyi rol yapmıştı. Filmimizdeki rolün ona çok yakıştığını düşünüyorum, harika biri” diye ekliyor.

Filmin çekimleri Rajahmundry'de gerçekleşecek. “Durmadan çekim yapıyorduk ve yapımcılar burası çok sıcak olduğundan endişeleniyorlardı” diyor ve ekliyor: “Ama artık sıcağa o kadar alıştık ki. Ayrıca kaldığımız süre boyunca diyetlerimizi unutup pappu (dal), mango turşusu, taze karides, putharekulu ve kaja (tatlılar) gibi otantik Andra yemeklerini yemeye eğilimliyiz.

“Birçok insan benimle konuşmaktan çekiniyor”

Eesha, kariyeri boyunca Adivi Sesh ile Ami Thumi, Kajal Aggarwal ile Awe ve Jr NTR ile Aravinda Sametha Veera Raghava gibi başarılı filmlerde rol aldı. Her ne kadar yeni film yapımcılarıyla çalışmaktan hiçbir zaman çekinmese de, başarılı ticari projelerde yer aldığı için pek çok kişinin kendisine yaklaşmaktan çekindiğine inanıyor.

Eesha Rebba, tanınmış bir oyuncu olduğu için yeni film yapımcılarının kendisine yaklaşma konusunda ne kadar tereddüt ettiğini anlatıyor.

Eesha Rebba, tanınmış bir oyuncu olduğu için yeni film yapımcılarının kendisine yaklaşma konusunda ne kadar tereddüt ettiğini anlatıyor.

“Birçok kişi bu konuda iki kez düşünüyor çünkü bütçe kısıtlamaları olabilir ve ben de köklü bir aktörüm. Ama paranın benim önceliğim olmadığını bilmiyorlar. İyi bir projeye imza attığımda kendimi hâlâ acemi gibi hissediyorum. Sette hâlâ ilk günümmüş gibi gerginim. “Ben sadece iyi filmler yapmayı önemsiyorum” diye açıklıyor.

Eesha, yakın zamanda duyurulan projenin dışında Telugu'da yakında duyurulacak başka bir filme imza attığını söylüyor. “Ayrıca Vikram Prabhu ile birlikte Tamil dilinde heyecan verici bir polis dramasında başrol oynuyorum. Harika bir hikaye ve daha önce hiç yapmadığım bir polis memurunu canlandıracağım. Ayrıca hâlâ tamamlamam gereken birkaç projem var” diyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde.