Anand Deverakonda, Pokiri'nin 18. yılını anlatıyor: “Mahesh Babu'nun okuldaki koşu stilini taklit ederdim”

Başrollerini Mahesh Babu ve Ileana D'Cruz'un paylaştığı Puri Jagannadh filmi 'Pokiri'nin sinemalarda gösterime girmesinden bu yana 18 yıl geçti. Vijay Deverakonda'nın erkek kardeşi aktör Anand Deverakonda da dahil olmak üzere Mahesh'in hayranları heyecanlı görünüyor ve filmin vizyona girmesini anıyorlar. (Ayrıca Okuyun: Mahesh Babu, Avrupa gezisinden Sitara, Gautam ile birlikte bu sevimli resimlerde sevgi dolu bir babadır)

Anand Deverakonda, Mahesh Babu'nun Pokiri'sini 'başyapıt' olarak adlandırıyor. (Instagram'da)
“Onun tarzı ikonik”

Bir anma töreninde Anand, koşarken görüldüğü Pokiri'den Mahesh'in heykelini gösterdi. Bunu yayınladı Eminim diğer birçok çocuk gibi ben de. Ellerin yanları keskindir, bacaklar uzun adımlar atar; ancak durum asla böyle değildir. Bu tarzı ikonik kılan, gözlerindeki yoğunluk ve bastırılmış öfkedir. Gerçekten bir başyapıt filmi. Dilsukhnagar'da Konark'ı çevreleyen çılgınlığı hatırlayın.”

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Bu, Anand'ın Mahesh Babu'ya olan hayranlığını ilk kez ifade etmesi değil. 2019 yılında ilk filmi Dorasaani'nin vizyona girmesinden önce basına konuşan Anand, “Okul günlerimde filmleri beni büyüleyen tek kahraman Mahesh Babu'ydu.” Murari, Athadu ve Pokiri'nin büyük bir hayranıydım.

2023'te, Kushi'nin vizyona girmesinden önce yapılan bir basın toplantısında Vijay, bir hayranın sorusuna şöyle yanıt verdi: “Gençken tiyatroya gittiğimi ve Pokiri'yi izlediğimi hatırlıyorum.” Mahesh efendimi koşarken ve aksiyon sahnelerinde gördüğümde, lanet ettiğimi düşündüm. , Aktör olmak istiyorum. Şöyle düşündüm: İşte bu, bu kahramanlık. Hala yönetmenlerime böyle bir çekim istediğimi soruyorum. Bana böyle hissettiren şutu anmayı hâlâ bekliyorum.”

Pokiri Hakkında

Pokiri 28 Nisan 2006'da serbest bırakıldı. Film Tamil dilinde Pokkiri (2007), Hintçe olarak Wanted (2009) ve Kannada'da Porki (2010) olarak yeniden yapıldı. Yeraltı dünyasını yok etmek için mafyaya katılan gizli bir polisin hikayesini anlatıyor. Film, gişede büyük bir başarı elde etti ve 2009'da SS Rajamouli'nin Magadheera'sını geride bırakana kadar en yüksek hasılat yapan Telugu filmi olarak kaldı.

İş geliyor

Anand yakında Gam Gam Ganesha'da görülecek, Vijay ise henüz Gowtam Tinnanuri'nin yönettiği bir filmde görülmeyecek. Mahesh, Rajamouli'nin bir sonraki aksiyon-macera dramasında başrol oynayacak.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde