Mahesh Babu ve SS Rajamouli'nin filmi yakında vizyona girecek; İşte bildiğimiz her şey

Destansı RRR (2022) filminin beyni olan yönetmen SS Rajamouli, bir sonraki sinema yolculuğuna çıkmaya hazır. Bu sefer karizmatik Mahesh Babu ile takım oluşturdu. Film şu anda ön yapım aşamasında ve hayranları sevindirecek şekilde bu yılın sonlarında vizyona girecek. (Ayrıca Okuyun: Mahesh Babu, Krishna'nın Alluri Seetharama Raju'sunu filmin 50. yıl dönümünde izlediğini sevgiyle hatırlıyor: 'Etkilendim.')

Mahesh Babu'nun SS Rajamouli ile bir sonraki gezisi Indiana Jones tarzında olacak. (Instagram'da)
SSMB29 yakında yere inecek

Filmin yapım birimine yakın bir kaynak, Hindustan Times'a #SSMB29'un bu yılın Ağustos veya Eylül aylarında vizyona girmesinin beklendiğini doğruladı. Bize şunu söylüyorlar: “Rajamouli ve yapımcı KL Narayana yakın zamanda Mahesh'le Dubai'de tatil yaparken filmi tartışmak için buluştu. Yönetmen şu anda bu büyüklükte bir filmin gerektirdiği kapsamlı ön prodüksiyona odaklanıyor. Mahesh ayrıca karakterin görünümüne girmek için atölyelere katılıyor ve kendisini rolün görünümüne adadı. Şu anki planımız çekimlere ağustos ya da eylül ayında başlamak.”

Narayana 15 yıldır bunu bekliyor

Yapımcı Narayana, Mahaa Max ile yaptığı röportajda Mahesh ve Rajamouli ile bir film yapmak için 15 yıldır beklediğini açıkladı. “Bu filmi beklerken başka bir şey yapmak istemediğim için ara verdim. Tamamlanmamış filmler de var. Rajamouli daha sonra RRR olan Baahubali ile meşguldü. Mahesh ve Rajamouli bana 15 yıl önce söz verdiler ve sözlerine sadık kaldılar. Filmin biri Afrika'da olmak üzere çeşitli bölümleri var. “Film için Vietnam'dan savaş uçaklarıyla da uçtuk” dedi.

İş geliyor

Mahesh en son Trivikram Srinivas'ın bu yıl Sankranthi için vizyona giren Guntur Kaaram filminde görüldü. Performansından ötürü övgüyle karşılanan film, hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı. Rajamouli'yle birlikte rol aldığı filmi, Vijayendra Prasad'ın kaleme aldığı bir macera draması olacak. Satyadev'in Krishnamma'sı için yakın zamanda düzenlenen bir etkinlikte yönetmen Anil Ravipudi, Rajamouli'den filmle ilgili bir güncelleme yapmasını istedi ve kendisi de “Bunun parasını ödeyeceğim” diye şaka yaptı. ₹Anıl'ı döven, bunu filme alıp bana Habersunu gönderene 10.000 dolar.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde.