Mrunal Thakur, ailesi mahrem sahneleri onaylamadığı için filmleri kaybettiğini söylüyor: 'Sadece korkardım'

Mrunal Thakur, oyuncu olarak samimi sahneler çekerken kendini rahat hissetmediğinden bahsediyor. Aktris yeni bir röportajda iDiva ile konuştu; ebeveynleri onu onaylamadığı ve kendisi de rahat olmadığı için birçok filmi nasıl kaybettiğini paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Mrunal Thakur yumurtalarını dondurmayı düşündüğünü söylüyor: 'İlişkiler zor')

Mrunal Thakur samimi sahneler çekerken kendini rahat hissetmediğinden bahsetti. (Instagram'da)
Mrunal'ın söyledikleri

Röportajda Mrunal şunları söyledi: “Romantik sahneler gibi samimi sahneleri çekerken kendimi pek rahat hissetmiyordum. Sadece korkardım, bir filme hayır derdim ama daha ne kadar hayır diyebilirdim ki? Bir noktada ailemle oturup onlara şunu söylemek zorunda kaldım: 'Baba, hiçbir rolü kaçıramam çünkü bazen o oradadır ve bu benim kararım değildir.'”

Şöyle devam etti: “Film yapmak istesem de öpüşme sahnesi olduğu için vazgeçmek zorunda kaldım. Bir oyuncu olarak hazır olmalısınız çünkü bazen bu (sahnenin) gereğidir. Kendini iyi hissetmediğinde bunu fark edersin, bunun hakkında konuşabilirsin ama ben bu yüzden sürekli film kaçırıyordum.” Oyuncu, ailesinin başlangıçta onun film çekmesini ve üniversiteyi bırakmasını onaylamadığını açıkladı. Babası, bir gösteri yapma teklifi aldığını söylediğinde başlangıçta aynı fikirde değildi. Mrunal, işi ve öğrenimi arasında denge kurması gerektiğini sözlerine ekledi; Katılımı azalınca babası ona tamamen gösteriye konsantre olmasını söyledi.

Daha fazla detay

Mrunal en son Vijay Deverakonda'nın rol aldığı Family Star'da görüldü. Abhinaya, Vasuki, Rohini Hattangadi ve Ravi Babu'dan oluşan bir kadronun desteklediği filmde Divyansha Kaushik'in özel bir görünümü de yer alıyor. Yayınlandıktan sonra izleyicilerden ılık bir tepki aldı. Kedisinde Pooja Meri Jaan ve Sanjay Leela Bhansali yapımı var.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde