Samantha Ruth Prabhu'nun Yunanistan'a yaptığı doğum günü gezisi tamamen keşif ve yerel mutfakla ilgili. resme bak

Aktris Samantha Ruth Prabhu, 37. yaş gününü pitoresk Atina şehrine uçarak şık bir şekilde kutladı. Bir ömür boyu saklanacak anılar yarattığını görebileceğiniz doğum günü gezisinden bir dizi fotoğraf paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Samantha Ruth Prabhu yapımcı oluyor ve bir sonraki filmi Bangaram'ı doğum gününde duyuruyor. Postere bakın)

Samantha Ruth Prabhu, Yunanistan'a yaptığı doğum günü gezisine bir bakış paylaştı.

Fotoğraflarda Samantha'nın, Yunan başkentinin büyüleyici antik mimarisi ve canlı kültürüyle çevrelenmiş, keşif, macera ve yerel mutfakla dolu bir günün tadını çıkardığı görülüyor.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!
Güzel bir doğum günü albümü

Doğum günü albümünde Samantha'nın tatlıların tadını çıkardığı tıklamalar ve yerel yerlerden fotoğraflar yer alıyor. Fotoğrafların öne çıkan özelliği: kameralara gülümseyen mutlu Samantha.

Bir fotoğrafta üç farklı tatlıyı karıştırırken görülüyor. Ayrıca otel odasının manzarasını gösteren bir resim ve Atina sokaklarındaki gece hayatına bir bakış sunan bir resim de var. Fotoğraflardan birinde arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutlamak için küçük pastalar keserken görülüyor.

Ayrıca beyaz bir üst, beyzbol şapkası ve güneş gözlüğü taktığı mutlu bir selfie de var. Resimde saçlarını açık bırakmış ve nazar kolyesini boynuna takmış. Gönderiye sadece “Atina” ve beyaz kalp emojisi yazdı. 28 Nisan'da 37 yaşına girdi.

Hayranları onun doğum günü partisini görünce çok mutlu oldu. “Bu gönderiyi bekleyen kişi benim. Bir kullanıcı, SENİ SEVİYORUM KRALİÇEM” diye yazdı. Bir kullanıcı, “Mutlu yüzünüz beni sonsuz derecede mutlu ediyor” diye paylaştı ve bir kullanıcı da “Gurl bunu anladı.” Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum diye yazdı.

Oyuncu yakın zamanda bir etkinlik için gelinliğini yeniden tasarladı. Yeniden tasarlanan kıyafet hakkında konuşan Samantha, Pinkvilla'ya şunları söyledi: “Başlangıçta yakın arkadaşım Kresha Bajaj tarafından tasarlanan bu kıyafeti bu şekilde giymek çeşitli duyguları uyandırıyor. Bu elbise her zaman özeldi ama şimdi çok daha fazlasını simgeliyor.”

“Genellikle, onların gerçek değerlerini tanımak yerine, değerli eşyalarımıza belirli fikirleri veya kavramları ekleme eğilimindeyiz ve bu da çoğu zaman ilk algımızın ötesine geçiyor. Farklı anlam ve amaçlara sahip olabilir ve sürdürülebilirliğin özünü örneklendirir: sahip olduklarımızın, fikirlerimizin değerini geleneksel tanımların ötesinde anlamak” diye ekledi.

Yapımcı olun

Samantha, 37. doğum gününde, aynı zamanda yapımcı olarak ilk uzun metrajlı filmine adım atması anlamına gelen yeni projesini duyurdu. Ayrıca projenin ilk posterini de yayınladı. Posterde Samantha, yüzünde kan olan bir silahı kameraya doğrultan vahşi bir avatarla görülüyor. Projeyle ilgili detaylı bilgi henüz açıklanmadı. Posteri paylaşarak, “Bangaram için her şeyin parlaması gerekmiyor. Telugu projesinin çekimlerinin yakında başlaması bekleniyor ve 2025'te vizyona girecek” diye yazdı.

Boru hattında

İş cephesinde ise en son Vijay Deverakonda'nın da rol aldığı Kushi filminde görüldü. Daha sonra Citadel: Honey Bunny'de Varun Dhawan'la birlikte rol alacak. Uluslararası casus dizisi Citadel'in Hindistan bölümü Raj ve DK tarafından yönetildi. Onlarla zaten Family Man 2'de çalışmıştı.