Sobhita Dhulipala, Naga Chaitanya Flört Söylentileri Arasında 'Aşık Olmaktan' Bahsediyor: 'Çok Daha Az Muhtaç Hale Geldim'

Aktör Naga Chaitanya ile ilişki söylentileri arasında Sobhita Dhulipala aşık olmaktan bahsetti. GQ India'ya konuşan Sobhita, “her zaman aşık” olduğunu söyledi. Ancak Sobhita romantik bir ilişki içinde olup olmadığına net bir şekilde cevap vermedi. (Ayrıca Okuyun | Naga Chaitanya ve Sobhita Dhulipala için sessiz aşk)

Sobhita Dhulipala “çok daha az muhtaç hale geldiğini” söyledi.
Sobhita aşık olmak üzerine

Aşık olup olmadığı sorulduğunda Sobhita, “Ben her zaman aşığım. Aşk çok önemli bir yakıttır. Muhtemelen bir zorunluluk ve lüks olan tek şey bu.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Bir ilişkide gerçekte nasıl biri

Kendisine şu soru soruldu: “Bir ilişkide gerçekte nasıl biri?” Sobhita, “Fiziksel durumum sert bir adam olduğum izlenimini verebilir. Güçlü. Soğuk. Bağımsız. Ve yaptığım çalışma muhtemelen bu teoriyi destekliyor. Ama aslında tam tersiyim. Ben sadece üzgün bir palyaçoyum. Bence daha az olmak çok güzel. Artık muhtaçlığım azaldı. Dünyadaki en saf duygunun bağlılık olduğuna kesinlikle inanıyorum. Bunu deneyimledim mi? Bunu deneyimleyebilecek kadar egodan arındığımı sanmıyorum ama sanırım başka birine dönüşebilmenin, ne bileyim, çok güzel yanı var?”

Sobhita'nın Naga Chaitanya ile çıktığı söyleniyor

Sobhita'nın bir süredir Naga Chaitanya ile çıktığına dair söylentiler var. Yakın zamanda Hindustan Times'a konuşan bir kaynak şunları söyledi: “Naga ve Sobhita mutluluğu buldular ve çıkıyorlar. Birlikte vakit geçirmekten hoşlanırlar. Birlikte tatile devam ediyorlar. Ancak özel hayatlarını kamuoyunun gözünden uzak tutmak istiyorlar.”

Kaynak şunları ekledi: “İşte bu yüzden birbirleri hakkında internette paylaşım yapmıyorlar. Resimlerinin internette ortaya çıktığının ve bununla birlikte gelen heyecanın farkındalar. Ancak konuyu gündeme getirip tartışma konusu haline getirmek istemiyorlar. Mesleki çalışmalarından kişisel alanlarına dikkat çekmek istemezler. İlişkilerini sır olarak saklamak için pek çabalamıyorlar ama halka açıklanmaya da pek istekli değiller.”

Sobhita'nın güncel filmi

Sobhita yakın zamanda Dev Patel'in Monkey Man filminde görüldü. Aksiyon gerilim filmi, annesinin yozlaşmış liderler tarafından öldürülmesi nedeniyle adaleti arama görevine çıkan Dev Patel'in canlandırdığı genç bir adamın yolculuğunu konu alıyor. Ancak intikam arayışı, ezilenlerin ve güçsüzlerin şampiyonu olup Maymun Adam'a dönüştüğünde beklenmedik bir hal alır. Filmde ayrıca Sikandar Kher, Sharlto Copley, Makarand Deshpande, Ashwini Kalsekar ve diğerleri de rol alıyor.