Sobhita Dhulipala, 'Sıradan Nesneleştirme' ve Instagram'da Zamanının Azaltılması Hakkında Konuştu: 'Bu Ateşli Bir İnsan…'

Aktris Sobhita Dhulipala, sosyal medya platformu Instagram'da geçirdiği zamanı neden azalttığını açıkladı. GQ India ile yaptığı röportajda 'kazara nesneleştirme'den de bahsetti. (Ayrıca Okuyun | Sobhita Dhulipala, Naga Chaitanya'nın flört söylentileri arasında 'aşık olmaktan' bahsediyor)

Sobhita Dhulipala, insanların “insanları anahtar kelimelere indirgemede çok iyi” olduğunu söyledi.
Instagram'da neden fazla vakit geçirmiyor?

Sobhita, Instagram'da daha az vakit geçirdiğini söyledi: “Çünkü çok hassasım. İnsanların söylediklerinin beni etkilemediğini söylersem bu yalan olur. İnsanların söylediklerinden etkileniyorum ve öyle kalmak istiyorum. Duyarsızlaştırılmak istemiyorum. Her şeyi hissetmek istiyorum. Duygusuz olmaktansa milyonlarca kez kırılmayı tercih ederim. Bu nedenle, maruz kalmayı sınırlamak bu sorunu çözmenin bir yoludur.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Sobhita “kazara nesneleştirme” üzerine

“Sıradan nesneleştirme”den bahseden Sobhita, “İnsanları anahtar kelimelere indirgeme konusunda çok iyiyiz. Bu “ateşli bir insan”, bu “sevimli bir insan”, bu “komik bir insan”. Karmaşıklığı azaltmaya ve insanları bir araya toplamaya yönelik bu sonsuz arzu, yalnızca bir PR anlatısına hizmet ediyor. “Aslında bu durum kişinin kendisi için oldukça moral bozucu. Bana birçok kez 'daha lezzetli' ya da daha az 'öngörülemez' olmam söylendi ve bu beni hâlâ eğlendiriyor.”

Sobhita'nın Instagram'ı aracılığıyla

Sobhita, Instagram'da ilk çıkışını 14 Eylül 2015'te yaptı. Şu ana kadar 333 gönderi paylaştı. Aktörün beş milyon takipçisi var ve 479 kişiyi takip ediyor.

Sobhita'nın önceki projeleri

Sobhita ilk oyunculuk deneyimini Anurag Kashyap'ın Raman Raghav 2.0 (2016) filmiyle yaptı. Prime Video drama dizisi Made in Heaven'da (2019-2023) oynadıktan sonra üne kavuştu. Sobhita, Telugu filmleri Goodachari (2018) ve Major (2022), Malayalam filmleri Moothon (2019) ve Kurup (2021), Tamil iki bölümlü Ponniyin Selvan: I (2022) ve Ponniyin Selvan: II (2023) filmlerinde rol aldı. Aynı zamanda The Night Manager'ın (2023) bir parçasıydı. Sobhita en son aksiyon gerilim filmi Monkey Man'de (2024) görüldü.

Dev Patel'in yönettiği ve başrol oynadığı Monkey Man, bir aksiyon gerilim filmi. Filmde ayrıca Sikandar Kher, Sharlto Copley, Makarand Deshpande, Ashwini Kalsekar ve diğerleri de rol alıyor.

Dev Patel'in canlandırdığı, annesinin yozlaşmış liderlerin neden olduğu ölümü için adalet arama görevine çıkan genç bir adamın yolculuğunu konu alıyor. Ancak intikam arayışı, ezilenlerin ve güçsüzlerin şampiyonu olup Maymun Adam'a dönüştüğünde beklenmedik bir hal alır.